Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anjeza Shahini i largohet skenės sė festivaleve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Anjeza Shahini i largohet skenės sė festivaleve   5/2/2008, 16:08

Kėngėtarja Anjeza Shahini ka vendosur tė rrijė nė hije, larg skenės sė festivaleve, tė paktėn pėr vitin 2008. Kėngėtarja e ka bėrė kėtė zgjedhje, pasi po punon intensivisht pėr tė nxjerrė nė treg albumin e saj tė parė dhe jo se nuk i pėlqen kėto tė fundit.
Ajo pohon se ndihet e vendosur tė bėjė njė album, pasi ky ėshtė njė hap shumė i rėndėsishėm pėr karrierėn e saj.
Pėr mė tej, mbi kėngėt qė do tė pėrmbajė ky album dhe bashkėpunimet, kėngėtarja parapėlqen mos tė nxjerrė asnjė detaj gjer nė kohėn kur tė jenė tė pėrfunduara.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Anjeza Shahini i largohet skenės sė festivaleve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: