Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria, arsyeja e ndarjes sė Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Victoria, arsyeja e ndarjes sė Spice Girls   5/2/2008, 16:04

Victoria Beckham ka zbuluar se planifikon tė heqė dorė plotėsisht nga industria muzikore dhe se ajo ka qenė arsyeja e pėrfundimit tė parakohshėm tė turnet tė Spice Girls. Beckham ka vendosur qė tė bėhet disenjatore e modės dhe tė mos kėndojė mė kurrė sėrish me anėtarėt e bendit tė saj.

Isha mjaft nervoze sa i pėrket kthimit tė Spice Girls, sepse nuk do tė doja tė dėrgoja njė mesazh tė pėrzier”, ka thėnė Beckham. “Arsyeja pse vendosa tė shkoja nė turne ishte qė t’i tregoja fėmijėve tė mi qė mami ishte njė pop yll. Por kam menduar gjatė dhe unė mendoj se nuk jam mė nė industrinė e muzikės. Unė jam nė industrinė e modės. Kjo ėshtė mundėsia e fundit pėr tė parė Spice Girls sė bashku”, ka shtuar ajo.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Victoria, arsyeja e ndarjes sė Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: