Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Alba pėrjashton nga shtėpia tė fejuarin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Jessica Alba pėrjashton nga shtėpia tė fejuarin   5/2/2008, 16:02

Jessica Alba duket se do tė jetė njė nėnė mjaft e ashpėr, por mund tė kėrcėnojė edhe lidhjen me tė fejuarin e saj Cash Warren, pasi qė aktorja vazhdon ta dėbojė atė nga shtėpia e tyre e re.
Aktorja seksi ka thėnė se emocionet e saj “janė tė tepėrta” dhe gjėra shumė tė vogla mund ta shndėrrojnė atė nė njė person tė padurueshėm, e cila qan apo bėrtet.

“Mendoj se e kam dėbuar nga shtėpia tashmė dy herė, qė kur kam mbetur shtatzėnė dhe ai thotė, ‘Je kėshtu pėr shkak tė shtatzėnisė? Shpresoj vetėm tė aktrosh se je e ēmendur’, ndėrsa unė ja kthej, ‘S’ka tė bėjė me tė’. Pastaj qajmė dhe puthemi. Gjėra tė vogla mė nervozojnė...”, ka thėnė aktorja.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Jessica Alba pėrjashton nga shtėpia tė fejuarin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: