Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Linda Lee organizon dit pėrkujtimore "Bruce Lee"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Linda Lee organizon dit pėrkujtimore "Bruce Lee"   5/2/2008, 13:23

Linda Lee organizon njė ceremonial pėrkujtimor pėr bashkėshortin e saj Bruce Lee. Nė kėtė ceremonial do tė ketė mbi 20.000 pjesėmarės dhe gjithcka do tė pėrcillet me kamera. Ndėr tė gjitha, gjithcka do organizohet nė hotelin mė tė madh nė Kinė, nė vendin e lindjes tė Brucee Lee.
Jo vetėm kaq, ėshtė informuar lajmi plotėsues, se vajza e Bruce Lee, do jetė jo vetėm pjesėmarrėse e ceremonialit, por njė kohėsisht edhe udhėheqėse e saj. I gjithė qėllimi i organizimit tė kėtij ceremoniali ėshtė shkaku pėrkujtimor i legjendarit Bruce Lee, dhe t'i tregohet popillit se ai akoma qėndon nė mesin e tė gjithve, edhe pse jo me trup, por me vepra po.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Linda Lee organizon dit pėrkujtimore "Bruce Lee"   7/2/2008, 16:52

sa kisha pas deshir edhe un me qon ne at ceremonial
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Linda Lee organizon dit pėrkujtimore "Bruce Lee"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: