Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Demi Moore reklamon flokėt e saj nė "Hair Style"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Demi Moore reklamon flokėt e saj nė "Hair Style"   5/2/2008, 13:20

Demi Moore, ka treguar se tash mė ajo e ka ndryshuar kahjen e jetės sė saj dhe mė shum do i pėlqente tė merret me xhirime se sa me problemet e jetės sė saj personale, mirė po as nuk mund ti injorojė ata pėr hir tė dashurisė qė kishte deri dje pėr Ashton Kutcher.
Tani mė ajo ka hyrė nė kompaninė "Hair Style" d.m.th ka vendosur ti reklamojė flokėt e saj, tė xhirohet dhe tė fotografohet nė kėtė stil. Tash mė asaj as nuk ia vret mendja pėr ato gjėra qė deri dje i kishte gjėrat mė tė rrėndėsishme dhe po thuaj se ndėr mė tė rrėndėsishmet. Sa ka ndryshuar jeta pėr kėtė aktore. E presim Demi Moore me kolazhe tė reja nė tė ardhmen.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Demi Moore reklamon flokėt e saj nė "Hair Style"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: