Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Van Dam nė Portugali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Van Dam nė Portugali   5/2/2008, 13:12

Jean Claude Van Dam, njė aktor shumė i famshėm, ka deklaruar nė BBC se do udhėtojė pėr nė Portugali kėto ditė qė afrohen. Ai do tė rrijė 7 ditė atje, dhe qėllimi i vizitės sė tij, ėshtė i pa deklaruar saktė.Por me sa duket thuhet qė ai ka atje shumė miq dhe dėshiron qė ti vizitojė. Jo vetėm kaq, ai do ndihmojė finansisht nė dobi tė tė varfėrve.
Ky aktor kaq i madh, e tregon vehten se ka njė zemėr edhe mė tė gjėrė dhe mė tė madhe se sa menohen, pasi fjala qė ėshtė ndėgjuar nga ai ėshtė:
"Kur tė gjithė janė mirė, tė gjithė kanė shėndet, kafshatėn e bukės, atėherė unė e bėj gjumin pa ėndrra tmeruese, por pasi ne nuk mund ti shmangim tė gjithė varfanjakė nė pėrmbylljen e ndihmėve tona, do mundohemi sa mė shumė qė ti zhdukim tė varfėrit dhe tu mundėsojmė shkollime, shtėpi dhe jetesė normale".- gjė qė e vėrteton se ėshtė trimi i botės.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Van Dam nė Portugali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: