Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johnny Depp ndryshon stilin e tė veshurit ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Johnny Depp ndryshon stilin e tė veshurit ...   5/2/2008, 13:11

Johnny Depp, bukuroshi dhe mashkulli mė i merituar i Hollywood, ka deklaruar haptas se tash ai do e ndryshojė stilin e tė veshurit dhe do vishet klasik. Me sa duket ky bukurosh kaq i madh, i ka provuar tė gjitha veshjet qė i ka bota, dhe nė tė vėrtet ėshtė njeriu qė i zbukuron teshat, e jo teshat ta zbukurojnė kėtė mashkull kaq tė bukur. Nuk ka gjė qė e ndalon kėtė njeri, pasi ky ėshtė njė ndėr aktorėt mė tė paguar tė Hollywood qė secili regjisor dėshiron tė pėrfshihet nė filmin e tij.
Dėshirat janė tė shumte e mundėsitė tė pakta, pasi njė i till nuk blehet dot.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Johnny Depp ndryshon stilin e tė veshurit ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: