Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 270 mijė euro pėr 1 foto tė Kate Moss

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: 270 mijė euro pėr 1 foto tė Kate Moss   5/2/2008, 13:08

Kater dosje me foto te Top Modeles Kate Moss jane shitur nga shtepia e ankandeve Christies per nje cmim total 270.000 EU. Cmimi me i larte i shitjes (84.000 Sterlina) i ka takuar nje set fotografish (gjithsej 6 cope) te Kate Moss lakuriq, foto qe u publikuan ne nje edicion special te revistes W ne vitin 2003. Zera zyrtare te shtepise se ankandeve thane:
-"Shitja e ketyre fotove provon statusin e saj si ikone kulturore. Kate Moss eshte gati gati modelja me influencuese e koherave tona?.
E dini cfare, jeni qe jeni, beni ca foto nudo te vetes suaj. Ku i dihet me kalimin e viteve mund tju rritet vlera (fotove).


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
270 mijė euro pėr 1 foto tė Kate Moss
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: