Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Statuja e Paris Hilton nė "Muzeumin e qiririt"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Statuja e Paris Hilton nė "Muzeumin e qiririt"   5/2/2008, 13:06

Statuja e Paris Hilton, vendoset aty ku e ka vendin, nė muzeun e qiririt. Me sa duket nė njė pozicion tė tillė, askush nga aktorėt nuk e ka trupin e vetė, as Britney Spears, as Justin Timberlake, as Angelina Jolie dhe Brad Pitt, por dhe askush tjetėr nė atė vend aq romantik dhe tė bukur. E vetmja ėshtė Paris Hilton qė ka marrė njė pozicion horizontal mė mir thėnė tė shtrirė ku ėshtė kontruktuar bashk me qenin e saj tė dashur qė kurrė nuk ndahen nga ai. Me sa duket planet e Paris Hiltonit janė shumė tė mėdha qė sa po kanė nisur tė realizohen, dhe merr vehten, e mbledh energjinė pėr tu bėrė dy fish mė shumė e njohtur se sa ėshtė deri tani.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Statuja e Paris Hilton nė "Muzeumin e qiririt"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: