Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Antonella Barba, shpėton nga vdekja ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Antonella Barba, shpėton nga vdekja ...   5/2/2008, 13:03

Antonella Barba, njė idol amerikan, dhe jo vetėm i tyre, por dhe i gjithė botės, ka pėsuar njė aksident.Jo vetėm qė ajo i ka thyer ligjet e vozitjes, dhe nė komunikacion e kanė gjetur tė dehur, por lajmi mė i keq pėr tė ėshtė se ajo pėr pak ka pėsuar keq me jetėn e saj. Ajo pėr momentin ėshtė e hospitalizuar dhe nė njė gjendje tė vėshtir, por pak mė tė mirė nga gjendja e mė pėrparshme. Avokati i saj mundohet qė mos e burgosin, sepse ajo ka patur arsye shumė tė mėdha pėr tu dehur atė natė kur e ka nevoitur dicka qė nė fakt nuk e ka patur. Se qka do tė ndodh me kėtė bukuroshe, mvarret nga gjestet e saj nė mirkuptim pėrmirėsimi ose nė pesimizėm mė tė madh se kjo.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Antonella Barba, shpėton nga vdekja ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: