Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 'NIRVANA', zbulon ditarin e Kurt Cobain !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: 'NIRVANA', zbulon ditarin e Kurt Cobain !   5/2/2008, 12:59

Mė nė fund nė BBC ėshtė thėnė se zbulohet mėnyra e vdekjes tė kėngėtarit tė dashur pėr tė gjithė fansat e tij Kurt Cobain, dhe njė kohėsisht lider vokali i mbretėrve tė rockut, grupit "NIRVANA".
Thuhet se disa faqe tė ditarit tė tij nė disa data, janė shkruajt shumė pa qart dhe po thuaj se krejt me numra.
Nuk dihet a ėshtė kjo ndonjė kod, ndonjė shifėr, apo gjith ndodhia e ditės sė atėhershme.
Dhe sė fundmi do tė dėshironim qė tė zbulohet shkaku i vdekjes, por mė mirė thėnė ndricimi i njė ylli si Kurt Cobain.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
'NIRVANA', zbulon ditarin e Kurt Cobain !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: