Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney e semure nga mendja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney e semure nga mendja   5/2/2008, 12:47

Cilat kane qene motivet qe cuan Britney Spears me urgjence ne spital,
ne repartin e psikiatrise ne Los Angeles.
Sipas "motorrit" te thashethemeve online, perezhilton.com, kengetarja
vuan nga nje shqetesim bipolar, qe te merkuren e kaluar pati nje krize
kercenuese. Gjate kohes qe ajo ishte ne shoqerine e Adnan Ghalib
dhe te emes, pasditen e asaj dite, Britney filloi te fliste me vete me nje
theks te cuditshem britanik, duke share me pas dhe duke bertitur se
do te vriste veten. Ne kete moment e ema ka lajmeruar psikiatren
personale, e cila ka thirrur ambulancen.
Kengetarja qendron ne klinike prej disa kohesh duke u kuruar sic
duhet. Shpresojme qe kjo te jete nje gjendje mendore e
stabilizueshme.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney e semure nga mendja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: