Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna dhe Justin Timberlake me kenge te re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Madonna dhe Justin Timberlake me kenge te re   5/2/2008, 12:46

Do te jete "4 minutes to save the world" kenga e re e Madonnes,
mbase singelli i pare i shkeputur nga albumi qe del ne muajin prill. Ky
lajm, edhe pse qarkullon gjithandej, nuk duhet te besohet fort, duke
kujtuar "pasticen" qe u be perpara disa muajsh me titullin e albumit
(duhet te quhej Licorice). Ne kete kenge kane kontribuar edhe Justin
Timberlake dhe Timbaland. Ne fakt, ka qene vete Timbaland qe ka
dhene lajmin (edhe pse pak kush ja "vuri veshin") qe ne dhjetor te vitit
te kaluar. madgetribe.com, nje faqe interneti kushtuar Mbretereshes se Pop-it, ka publikuar qe tani tekstin e kenges, madje tregon edhe nje regjistrim, qe mund te jete nje forme e pare e kenges ne fjale.
Burime australiane thone nderkohe se Madonna dhe Justin, sapo kane
perfunduar se xhiruari videon ne Londer. Gjithcka pret pohimin ose
pergenjeshtrimin.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Madonna dhe Justin Timberlake me kenge te re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: