Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mc Hammer Kthehet.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mc Hammer Kthehet.   5/2/2008, 12:40

Pasi deklaroi falimentim me 1996, Mc Hammer behet gati te filloje
kompanine e tij te re ne internet e cila do te quhet A Large Foundation
Inc. Rapperi i njohur i viteve "80 - "90 ka realizuar nje faqe interneti e cila do te sfidoje vizituesit e saj ne kercime virtuale,
ne formen e nje kampionati shtepiakesh.
Sipas Mark Menell i Rustic Canyon Partners, faqja ka kushtuar 1
milione dollare, dhe mendohet se ajo do te jete nje prej me
fitimpruresve, pasi te dale online...
Idete sot hane buke.... Shtepiaket e Deshperuar qe skane cfare te
bejne duke harxhuar gjithe kohen ne internet bejne te pasur nje tip si
MC Hammer....


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mc Hammer Kthehet.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: