Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ERALDA HITAJ romancė me futbollistin Pema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ERALDA HITAJ romancė me futbollistin Pema   4/2/2008, 15:16

Ndodh shpesh dhe ėshtė thuajse njė modė e vėrtetė... Tashmė tė shumta janė vajzat e bukura tė ekranit qė shoqėrohen gjithmonė e mė shpesh me sportistė tė ndryshėm.
Kėtė herė ēifti i pėrfoluar pėr njė romancė tė tillė, ėshtė Eralda Hitaj, njė ndėr vajzat mė tė bukura tė Shqipėrisė dhe futbollisti i klubit Dinamo, Eleandro Pema. Djaloshi “trendy” qė njihet nėpėr ambiente sportive dhe si njė djalė besimtar, duke se ka “mėkatuar” paska me bukuroshen.
Gjithėsesi njė “mėkat” tė tillė kush nuk do tė donte ta bėnte! Njė pėrditshme ka botuar njė foto ku dy tė rinjtė kanė dalė tė pėrqafuar, por Hitaj ka nxituar ta mohojė duke e cilėsuar foton si montazh. Por zėrat nė vend tė qetėsohen, janė nxitur akoma mė tepėr. Tashmė flitet akoma mė shumė se ēifti Hitaj-Pema, janė parė tė shėtisin lirshėm nėpėr rrugėt dhe lokalet e ish-Bllokut tė pėrqafuar... Si do tė jetė e vėrteta?!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
ERALDA HITAJ romancė me futbollistin Pema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: