Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Soni Malaj mburret me to

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Soni Malaj mburret me to   4/2/2008, 15:15

Soni Malaj po mendon tė sjellė pėr fansat e saj diēka vėrtet shumė tė veēantė me plot ritėm dhe melodi. Sė fundmi flitet do tė sjellė njė kėngė ndryshe qė thuhet se do tė jetė njė surprizė e bukur.
Kėngėtarja qė e ka vėnė veten nė provė nė shumė zhanret muzikore, me njė shumėllojshmėri zgjedhjesh qė nga muzika pupullore, ajo pop dhe R&B e duke pėrfunduar deri tek baladat, tregon se i pėlqen tė vijė pranė publikut gjithmonė e veēantė. Ndoshta dhe kėtė herė do tė jetė kėshtu... Pėrsa i pėrket kėngės sė re, dihet vetėm qė ajo do tė shoqėrtohet nga njė klip i regjistuar nė njė nga studiot nė Maqedoni, ku pėr hir tė sė vėrtetės rezultati shpesh ka qenė vėrtet cilėsor. Ndėrsa sesi do tė jetė ajo, pėr ēfarė do tė flasė dhe si do tė jetė i ndėrtuar videoklipi pėr momentin ėshtė gjithēka mister. Duket se Soni dėshiron t’i bėjė mė parė gjėrat pastaj tė “mburret me to”. Mė mirė kėshtu...


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Soni Malaj mburret me to
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: