Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 18 VIP-at shqiptarė qė tundojnė HOLLYWOOD-in

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 18 VIP-at shqiptarė qė tundojnė HOLLYWOOD-in   4/2/2008, 15:15

Tė shumtė janė shqiptarėt qė nėpėrmjet talentit dhe profesionit tė tyre, kanė zėnė tashmė vend nė skenat dhe ekranet e huaja, kryesisht nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės. Tė gjithė jemi njohur me veprimtaritė e tyre duke ndjerė brenda vetes paksa krenari. Ne tė “Bluetooth” nėpėrmjet kėsaj liste po tregojmė se cilėt janė pikėrisht 18 emrat e famshėm:
AVNI ABAZI – Aktor, producent arti
JAMES BELUSHI - Aktor
JOHN BELUSHI - Aktor
AGIM ĒOMA - Aktor
ARTON DJONBALAJ - Artist
ALBERT DACI - Vokalist nė “Vanilla Ice”
NUHI DESTANI – Regjisor, producent dhe shkrimtar
JOSEPH J. DIOGUARDI - KongresmenKARA DIOGUARDI - Artiste
STAN DRAGOTI - Regjisor, producent
ELIZA DUSHKU – Aktore
GJEVALIN GEGAJ - BiznesmenBILL KOVACH - Gazetar
DONALD LAMBRO - GazetarGJEKE MARINAJ – Poet, shkrimtar, gazetar
ARBEN PERLLESHI - Artist
REGIS PHILBIN – Moderator i emisioneve televizive
MASIELA LUSHA - Aktore

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
18 VIP-at shqiptarė qė tundojnė HOLLYWOOD-in
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: