Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Orinda Huta: Dua te qendroj larg medias

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Orinda Huta: Dua te qendroj larg medias   4/2/2008, 15:14

Tė gjithė e kanė vėnė re mungesėn e kėngėtares Orinda Huta si nė skenė ashtu edhe nė re vistat apo gazetat rozė tė pėrjavshme qė dalin nė treg. E ndėrsa ka kaluar shumė kohė nga pjesėmarrja e saj e fundit nė njė festival muzikor, zbulojmė se Orinda do tė vijė sėrish pranė publikut dhe fansave tė saj. Teksa e kontakton Orindėn nuk zbulon asgjė, vetėm bėn tė ditur se materiali i saj muzikor do tė dalė nė treg pas tre javėsh. Vetė kėngėtarja shprehet: “Nuk dua tė zbuloj asgjė mė shumė. Tė gjithė do e shihni praninė time nė ekran pas 3 javėsh, me njė produkt muzikor tė cilin do e nxjerr nė treg. Siē e keni vėnė re i mungoj shtypit tė shkruar prej kohėsh dhe kjo ėshtė njė zgjedhje e imja. Mendoj se kam bėrė shumė mirė. Nuk dua tė kem mė kontakte me median. Kam rėnė rehat”. Prania e fundit e Orindės nė njė kompeticion muzikor ka qenė ai i dy sezoneve mė parė nė “Kėnga Magjike”. Pas kėsaj kėngėtarja preferoi tė bėnte paksa pushim, ndoshta pėr tė ardhur sė shpejti me njė album.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Orinda Huta: Dua te qendroj larg medias
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: