Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHPATI dhe ERMALI pėr Shėn Valentinin nė Athinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHPATI dhe ERMALI pėr Shėn Valentinin nė Athinė   4/2/2008, 15:11

Muaji shkurt sapo ka hyrė dhe organizimet pėr festėn e tė dashuruarve Shėn Valentinin kanė nisur. Pikėrisht dy kėngėtarėt e kėrkuar nė shumė festa, dhe ambiente Ermal Fejzullahu dhe Shpat Kasapi do tė jenė pjesėmarrės nė njė koncert tė madh qė do tė zhvillohet nė kryeqytetin grek, Athinė, pikėrisht nė datėn 14 shkurt. Ndėrkohė qė nė kėtė koncert janė ftuar edhe emra tė tjerė kėngėtarėsh, dy tė mėsipėrmit janė tė vetmit, qė kanė konfirmuar pjesėmarrjen deri mė tani. Dy kėngėtarėt nė fakt janė tė preferuarit e femrave nė Shqiperi.
_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
SHPATI dhe ERMALI pėr Shėn Valentinin nė Athinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: