Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 TUNA dhe Ardian GAXHA konkurrojnė pėr nė Eurovizion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: TUNA dhe Ardian GAXHA konkurrojnė pėr nė Eurovizion   4/2/2008, 15:09

Ethet e Eurovizionit kanė mbėrthyer Maqedoninė. Ndėrsa nė Shqipėri Festivali nė Radio Televizion shpalli si fituese kėngėtaren Olta Boka, me kėngėn “Zemra kėrkon dashuri”, qė do tė shkojė nė Eurovizion nė shtetin fqinj ende nuk ėshtė vendosur pėrfaqėsuesja.
Pikėrisht nė kėtė festė tė madhe tė muzikės kanė shprehur dėshirėn tė konkurrojnė jo pak kėngėtarė maqedonas. Mes tyre edhe dy kėngėtarėt shqiptarė Tuna dhe Ardian Gaxha, tė cilėt kanė zgjedhur njė nga kėngėt e tyre mė tė mira pėr konkurrim.
Edhe pse rruga ėshtė ende e gjatė dėshira jonė ėshtė qė Maqedonia tė pėrfaqėsohej me njėrin prej tyre, ēka do tė thoshte se nė Festivalin e madhe Evropian do tė jenė jo njė, por dy kėngėtarė shqiptarė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
TUNA dhe Ardian GAXHA konkurrojnė pėr nė Eurovizion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: