Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alban Skenderaj i dashuruar me Miriam Canin… ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alban Skenderaj i dashuruar me Miriam Canin… ?   4/2/2008, 15:08

Ka vetėm pak ditė qė kėngėtari Alban Skėnderaj ėshtė kthyer nga njė udhėtim nė Gjermani. Dhe menjėherė u mendua se kjo ishte njė vizitė pune, me synim integrimin e tij nė tregun muzikor gjerman. Por, jo! Sipas, disa miqve tė afėrt tė kėngėtarit, arsyeja e vėrtetė e vizitės sė tij disa ditore nė Gjermani, nuk ka qėnė pėr shkaqe pune, por dashurie.

Kėshtu, Albani duket se ka menduar pėr njė rikthim tek dashuria e tij e vjetėr, kėngėtarja me origjinė nga Elbasani, e banim nė Gjermani, Miriam Cani. Gjatė kohės qė ajo shkeli pėr herė tė parė nė Shqipėri, mediat e kėtushme nuk vonuan tė binin nė gjurmėt e takimeve tė shpeshta mes njėri tjetrit dhe njė shkėndijė dashurie lindi mes tyre.


Pas largimit pėr nė Gjermani, gjėrat mes tyre u shkėputėn sepse sipas asaj shprehjes sė urtė popullore „Larg syrit, larg zemrės“. Por, kėngėtari i njohur i ka hipur avionit kėto ditė pėr tė qėnė edhe njėherė pranė dashurisė sė vjetėr, Miriamit.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alban Skenderaj i dashuruar me Miriam Canin… ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: