Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni   4/2/2008, 15:06

Presidenti i Francės, Nicolas Sarkozy, u martua me tė dashurėn e tij, kėngėtaren dhe modelen Carla Bruni. Sipas njoftimeve, ceremonia u zhvillua tė shtunėn nė mėngjes nė Pallatin Elysee me pjesėmarrjen e miqve tė ngushtė dhe tė rrethit familjar.
Nusja ishte veshur me fustan tė bardhė. Dėshmitarė tė kėsaj lidhjeje martesore ishin Nicolas Bazire– aleat i ngushtė politik i Sarkozyt dhe Mathilde Agostinelli, drejtore e marrėdhėnieve me publikun pėr firmėn Prada.

Sarkozy u divorcua nga gruaja e tij e dytė, Cecilia, nė muajin tetor dhe filloi tė shoqėrohej me Carla Brunin nė nėntor. Marrėdhėnia e tyre mori publicitet tė madh nė media. Anketat tregojnė se shumė francezė janė shprehur kundėr natyrės publike tė kėsaj marrėdhėnieje mes tyre.

Ėshtė hera e parė nė histori qė njė president i Francės martohet nė kohėn qė ėshtė nė post.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Presidenti Sarkozy martohet me modelen Carla Bruni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: