Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rezarta Shkurta martohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rezarta Shkurta martohet   4/2/2008, 15:05

Kėngėtarja dhe i fejuari i saj janė celebruar zyrtarisht pak ditė mė parė
Rezarta Shkurta ėshtė martuar. Vetėm disa ditė mė parė, ajo ėshtė celebruar zyrtarisht si bashkėshortja e ligjshme e Ermalit, nė bashkinė e kryeqytetit. Lajmi vjen kėtė radhė, jo nga vetė kėngėtarja, por nga mikesha shumė tė afėrta tė saj, tė cilat nuk ngurrojnė ta nxjerrin “sekretin” dhe tregojnė, se tashmė ēifti ka hedhur njė hap mė tej nė konsolidimin e lidhjes sė tyre. Edhe pse nė fillim tė vitit, nė njė intervistė pėr gazetėn “Panorama”, vetė Rezarta kishte treguar se nė projektet e saj ishte edhe martesa, askush nuk e kishte menduar, qė gjėrat do tė zhvilloheshin kaq shpejt. E pėr mė tepėr nuk kishim menduar, se hapat e saj drejt martesės do tė nisnin me celebrimin.Siē tregojnė mikeshat e afėrta tė kėngėtares, ka qenė Ermali ai, qė ka iniciuar lidhjen e tyre nė celebrim, por sigurisht edhe me dėshirėn e plotė tė Rezartės. Me sa duket, projektet, qė kishte pėr vitin 2008 kėngėtarja
nga Durrėsi ka nisur t’i bėjė realitet, qė nė muajt e parė tė kėtij viti. Nuk dimė nėse, qė nga ky moment nė daljet e saj skenike biondja simpatike do tė vazhdojė tė prezantohet si
Rezarta Shkurta, apo do tė preferojė mbiemrin e bashkėshortit, Hoxha. Kjo mbetet pėr t’u parė. Nga ana tjetėr tė njėjtėt persona, mikesha tė kėngėtares pohojnė, se shumė shpejt ēifti do tė realizojė edhe ceremoninė martesore, ndonėse pėr kėtė nuk dihet data e saktė. Siē kishte treguar edhe vetė mė parė Rezarta ka menduar njė ceremoni tė ngushtė familjare,
me njerėzit mė tė afėrt, por natyrisht tepėr tė veēantė. Dhe duke ditur natyrėn surprizuese tė kėngėtares, qė gjithmonė pėlqen tė bėjė gjėra tė ēmendura, por tė bukura besojmė, se edhe ceremonia e saj e martesės do tė jetė vėrtet ashtu siē ka premtuar ajo. Celebrimi dhe projektet e kėngėtares pėr martesė, vijnė pasi njė idhjeje tė qėndrueshme dhe bashkėjetesės nė krah tė Ermalit. Duket se pikėrisht bashkėjetesa ka ndikuar shumė pozitivisht nė zhvillimet e mėtejshme nė lidhjen e tyre. Shpesh nė intervista kėngėtarja ka
pranuar, se tashmė karakteri i saj si vajzė e pėrkėdhelur ka ndryshuar, e madje ka nisur t’i marrė dorėn edhe gatimit, njė pikė dikur e dobėt e Rezartės. Ēifti ėshtė njohur thuajse dy vjet mė parė, nė mėnyrė krejt rastėsore, ndėrsa pas fejesės kaluan nė bashkėjetesė.
Dhe duket se impenjimi sentimental, ndryshe nga sa mund tė mendohej ndikoi pozitivisht edhe tek muzika. Vitin e shkuar, kėngėtarja nxori nė treg albumin e saj tė parė, ndėrsa daljen e saj tė mė tė afėrt, publiku e pret nė “Top fest”, ashtu siē ajo vetė ka premtuar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rezarta Shkurta martohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: