Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit   4/2/2008, 15:04

Njėri nga pjesmarrėsit mė tė famshėm tė Reality Showt, “Kafazi i Artė”, Albana Rexha, ka inaguruar tė shtunėn pubin e tij tė quajtur “Bonito”. Pėr kėtė arsye Alban Rexha kishte ftuar aty tė gjithė miqtė e tij ndėr tė cilėt edhe kėngėtarėt e njohur Blero dhe Ingrid Gjoni.

Ashtu siē duket edhe nga fotot, gjithēka ka shkuar mė sė miri. Tė ftuarit kanė pirė dhe kanė kėrcyer deri nė orėt e para tė mėngjesit (madje edhe majė banakėve dhe tavolinave). Natyrisht njė tipi si Alban Rexha tė paktėn me ato qė kemi parė ne nė Kafaz, i shkon shumė njė biznes si ai i menaxhimit tė njė pubi dhe ne jemi tė bindur se gjithēka do t’i shkojė mė sė miri. Ajo qė paparaci ynė fiksoi tjetėr me aparatin e tij dhe qė ėshtė njė gjė e re pėr ne, ėshtė fakti sesa mirė shkonin Blero Dhe Ingrid Gjoni.

Natyisht ne e dimė se ato janė kolegė dhe fakti qė jetojnė larg bėn qė sa herė tė takohen, tė ēmallen me njėri tjetri, Por atė natė tek “Bonito”, dy kėngėtarėt kanė kėrcyer, janė pėrqafuar dhe puthur pa fund me njėri-tjetrin, Tė jetė mė shumė se thjesht njė miqėsi?


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: