Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta e bėn nė mes tė rrugės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta e bėn nė mes tė rrugės   4/2/2008, 15:01

Tė gjithė ju qė po fėrkoni duart nga gėzimi, qetėohuni, sepse nuk ėshtė ajo qė mendoni! E kemi fjalėn pėr grimin. Ēiljeta ka skandalizuar gjithė kalimtarėt e rastit, qė asistuan nė atė skenė.
Njė mashkull trupmadh brenda makinės sė saj qė i kishte vėnė duart nė fytyrė dhe ē’nuk po bėnte me tė. Vetėm pas mesnate arritėm tė zbulonim ēdo gjė qė kishte lidhje me kėtė episod tė ēuditshėm dhe tė kuptonim se pse njė burrė po e trukonte Ēiljetėn nė ato kushte, brenda nė makinė dhe nė mes tė rrugės. Tė paktėn tė ishin futur nė ndonjė rrugicė tė errėt. Sidoqoftė, e vėrteta ėshtė se fundjavėn e kaluar Ēiljeta ishte ftuar nė njėrin prej pub-eve tė Tiranės pėr tė kėnduar.
Siē ndodh rėndom, ajo duhej tė trukohej, por grimieri i saj i zakonshėm ishte nė sheshxhirimin e njė reklame qė njėra nga kompanitė e telefonisė celulare ėshtė duke xhiruar kėto ditė nė kryeqytet. Meqė grimieri ishte atje dhe nuk mund tė shkonte tek kėngėtarja, atėherė kėngėtarja shkoi te grimieri, e zuri pėr gryke, duke shokuar gjithė stafin realizues tė reklamės, mbaroi punė dhe u zhduk nė drejtim tė pub-it tė radhės po aq shpejt sa ē’u shfaq. Urojmė qė kėngėtarja tė bėjė vetėm grimin nė raste tė tilla in extremis..


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēiljeta e bėn nė mes tė rrugės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: