Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heath Ledger virtualisht...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Heath Ledger virtualisht...   3/2/2008, 15:03

Ende pa u zbardhur vdekja e mistershme e aktorit nga australia, flitet per projektin e lene pergjysem nga ai "The Imaginarium of Doctor Parnassus". Perpara pak ditesh, sikurse ju kemi raportuar, dolen fjale se filmi do ri-xhirohej me Johnny Depp, ndersa tani thuhet se ai do te riprodhohet ne menyre virtuale, nje gje kjo jo e re per Hollywood-in.
Ka qene producenti Christopher Plummer ai qe ka thene lajmin, duke konfirmuar se regjisori kerkon te perfundoje filmin me imazhin e Ledger, kjo do te thote se gjenite e kompjuterave kane nje mal me pune per te bere.
Kur te dime me shume do t"ua themi!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Heath Ledger virtualisht...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: