Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney tenton vetvrasje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney tenton vetvrasje   3/2/2008, 15:01

Hipotezohet mbi nje vetevrasje ne tentative. Spears eshte marre nga
shtepia e saj ne Beverly Hills me ambulance dhe eshte shtruar ne
Cedars-Sinai Medical Center ne nje gjendje shoku. Ka qene psikiatria
qe viziton prej pak kohesh Spears, ajo qe ka telefonuar ambulancen.
Ajo ka thene se Britney duhet te vendoset "perkohesisht" nen kontroll.
Akoma nuk konfirmohet nese 26 vjecarja ka dashur ti marre jeten
vetes apo jo.
Ngjarja ka ndodhur ne oren 1 te nates se mbremshme, dhe ka qene
faqja TMZ.com qe ka reportuar e para duke theksuar se gjendja
psikologjike e Spears vazhdon te jete e rende. E ema e Britney-t,
Lynne, ndodhej ne shtepi, ne momentin e mberritjes se forcave te
policise. Menaxheri i saj, i cili ne fakt ishte pushuar nga puna, ka thene
se Britney eshte mire. Mesa duket pas nje doze te forte ilacesh,
Britney ka pire edhe alkool, qe mendohet se mund te kete qene fillesa
e nje mbidoze.
Nje prej arsyeve qe Spears eshte keq, jane dy femijet e saj Sean Preston dhe Jayden James te cilet vazhdojne te jene me ish bashkeshortin Kevin Federline, qe ia arriti te ishte personi qe shkaterroi asaj jeten artistike.
Jemi ne pritje te lajmeve te tjera.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney tenton vetvrasje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: