Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Freddy Kruger rikthehet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Freddy Kruger rikthehet   3/2/2008, 15:00

Platinum Dunes dhe New Line Cinema ringjallin vrasesin me te njohur
te zhanrit horror - Freddy Krueger. Ai duhej te kishte vdekur me kohe,
por vazhdon te perndjeke adoleshentet ne endrrat-makthe, duke i
vrare ate ane gjume.
Projekti eshte ambicioz: Nuk eshte thjesht nje vazhdim, por nje fillim i
ri qe shpresohet te jete ne nivele te larta ndjekshmerie si filmi i pare
"Nightmare" i Was Craven, me 1984. Ky film ka pasur gjithsej 7 seri
dhe dy telefilma dhe duhet thene se nga mbledhur shume para. New
Line Cinema ka fituar me shume para se per asnje film tjeter nga
Freddy, derisa te prodhonte "Lord of the Rings".
Prandaj edhe po e perserisin veprimin. Meqe re fjala New Line dhe
Platinum Dunes do te nxjerrin ne kinema ne Mars te 2008 "Friday the
13th" nje film te frikshem me skenarin e atyre qe kane bere "Freddy vs
Jason" (Damina Shannon dhe Mark Swift)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Freddy Kruger rikthehet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: