Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U2 vs RADIOHEAS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: U2 vs RADIOHEAS   3/2/2008, 14:58

Menaxheri i Bono Vox dhe shokeve ka kritikuar grupin britanik. "Nuk do
te shesim albumin online" dhe prisni nje "goditje" nga ana e U2.
Paul McGuinness, menaxheri historik i grupit irlandez ka folur me tone
kritikuese ndaj punes se fundit te publikuar nga Thom Yorke dhe
ortaket albumin "In Rainbows" -- i cli eshte publikuar vetem ne internet.
-"Levizja e tyre - ka thene McGuinnes - ka shtuar njerezit qe vjedhin
muzike nga interneti, duke afruar fundosjen e diskografise boterore"
Albumi i ri i U2 - qe eshte ne pune e siper, dhe momentalisht nuk ka
nje titull - mund te dale ne treg ne Vjeshte...
Dhe nga theniet e menaxherit, ne formatin e vjeter dhe te "merzitshem"
ne CD.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
U2 vs RADIOHEAS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: