Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney...   3/2/2008, 14:57

Pushon nga puna menaxherin e saj te ri. Te henen ne mbremje ka
pasur nje tjeter zenke te rendesishme ne jeten e trazuar te Britney
Spears, ajo ka "luftuar" me Sam Lufti. Arsyeja e zenkes ishte sepse ky
i fundit kishte tentuar ta largonte nga Adnan Ghalib, paparaci qe dilte
me te prej disa kohesh, por qe sic thane mediat, cifti ishin ndare.
Lufti e konsideronte paparacin si nje njeri qe donte te perfitonte vetem
nga parate dhe fama e kengetares. Brintey nuk i ka pranuar keshillat
dashamirese dhe e ka pushuar direkt nga puna: Rezultati nje fotografi
per faqe te zeze e ulur ne nje trotuar ne Los Angeles njesoj si
endacaket e rruges.
Adnan Ghalib ka thene: "Dua te martohem me Britneyn dhe te kem
femije"

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: