Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michael Jackson rikthehet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Michael Jackson rikthehet   3/2/2008, 14:56

Rikthimi i Michael Jackson ne skene nuk ka qene kurre me pare kaq i
besueshem. Pas publikimit te albumit me kenget e tij me te mira te
ripunuara nga artistet me te sukseshem te momentit (ne TAR
transmetohet kenga e Akon, Will.I.Am dhe Jackson - Wanna be startin"
something), thuhet se Mbreti i Pop-it do te performoje ne skenen e
eventit sportiv me te ndjekur ne SHBA, kete fundjave ne Super Bowl.
Keshtu Michael mund te ngjitet ne skenen e stadiumit Phoenix ne
Arizona me nje performance qe pritet nga miliona njerez. Albumi i
2008 ka dale nga studio, dhe po ecen mire ne shitje. Kete vit albumi
me i rendesishem i karrieres se Jackson Thriller mbush 25 vjet.
Historia e Michael Jackson eshte perfundimisht e papare...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Michael Jackson rikthehet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: