Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney e cmendur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney e cmendur   3/2/2008, 14:53

Sam Lufti, burri qe deri perpara pak kohesh ishte nje "shok i ngushte" i
Spears, qe here pas here "kualifikohet" si menaxher i kengetares ka
thene se ajo eshte e prekur nga semundjet mendore, dhe se ka filluar
te takoje nje psikiatre.
E ka dhene lajmin ne transmetimin e saj televiziv prezantuesja
Barbara Walters, e cila ka folur ne telefon me Lufti. Ai ka thene, edhe
pse me nje ton jo shume te sinqerte se ajo ka "probleme te
sherueshme mendore", "ulje ngritje te shpeshta te humorit", dhe
"probleme me pagjumesine".
Nderkohe Britney ka patur mundesine te telefonoje dy djemte e saj
Jayden James dhe Sean Preston, te cilet jane perkohesisht ne
kujdestarine e bashkeshortit Kevin Federline.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney e cmendur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: