Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta nuk ėshtė beqare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta nuk ėshtė beqare!   2/2/2008, 13:16

Kėtė nė fakt e kanė mėsuar tė gjithė! Fakti qė kėngėtarja seksi ka njė lidhje disavjeēare me Romeon, nuk pėrben mė lajm. Por "Beqare nuk jam" ėshtė titulli i kėngės mė tė re tė Ēiljeta Xhilagės, e cila do te promovohet nė ditėn e tė dashuruarve.
Ajo ka nisur nga puna pėr xhirimin e video-klipit, pasi incizimi i hitit ka disa kohė qė ėshtė bėrė. Ndėrsa titulli ėshtė njė gjetje e autores sė tekstit, si njė mesazh qė i dėrgohet gjithė rinisė sė dashuruar qė do tė festojė Shėn Valentinin.
Kėngėtarja premton se do tė jetė edhe njė klip shumė i nxehtė, ashtu si asnjėherė tjetėr.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēiljeta nuk ėshtė beqare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: