Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paula Abdul i rikthehet muzikės me album tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paula Abdul i rikthehet muzikės me album tė ri   2/2/2008, 13:14

Ish-kėngėtarja e muzikės pop, Paula Abdul, ka vendosur qė tė bėjė njė rikthim nė industrinė muzikore duke nxjerrė album tė ri.
Kėngėtarja e “Straight up”, ka incizuar kėngėn e re “Dance Like There's No Tomorrow”, e cila pėrshihet nė volumin e parė tė pėrmbledhjes sė Randy Jackson, “Randy Jackson's Music Club, Vol. 1”.
Paula ishte e entuziazmuar dhe dėshiron tė jetė pėrsėri nė studio pėr tė incizuar njė album tė tėrė.
Albumi i ri “Abdulmatic”, i pari qė nga 1995, pritet tė del nė shitje verėn e kėtij viti.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paula Abdul i rikthehet muzikės me album tė ri
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: