Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sarah Jessica Parker dėshiron tė bėj njė shou

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sarah Jessica Parker dėshiron tė bėj njė shou   2/2/2008, 13:13

Ylli i serialit "Sex and the City", Sarah Jessica Parker ka vendosur tė bėj njė shou televizive ku do tė konkurrojnė disa artistė ambicioz.
Firma e saj “Pretty Matches” ėshtė bashkuar me producentėt e programit “Top Chef dhe Project Runway” pėr seritė qė do tė shfaqin 12 artistė vizual nė disiplina tė ndryshme, si skulpturė dhe pikturė, tė cilėt do tė konkurrojnė pėr tė fituar shoun, njė shumė parash dhe njė turne tė sponsorizuar rreth SHBA-ve.
Seria, e paemėrtuar ende, do tė mbledh kritikėt mė tė mėdhenj botėrorė tė artit, tė cilėt do tė vlerėsojnė punėn e pjesėmarrėsve.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Sarah Jessica Parker dėshiron tė bėj njė shou
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: