Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse i kthehet sėrish spitalit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Winehouse i kthehet sėrish spitalit   2/2/2008, 13:12

Kėngėtarja e cila assesi tė arrijė tė largohet prej telasheve, Amy Winehouse, ėshtė shtruar nė spital pasi qė kishte pasur "nivele tė rrezikshme" tė dehidrimit, si pasojė e luftės pėr t’iu shmangur drogės.
Kėngėtarja e hitit “Back to Black” ka kėrkuar trajtim nga ndonjė qendėr rehabilitimi gati njė jave, megjithatė ėshtė pranuar nė njė klinikė private nė Londėr tė mėrkurėn mbrėma me emėr tė rremė.
Njė burim u ka thėnė mediave britanike: “Amy dukej shumė e dobėt, e zbehtė dhe e rraskapitur. Tė shpresojmė qė nuk ėshtė shumė keq.”
Babai i Winehouse, Mitch, pranoi qė vajza e tij po vuan nga simptoma tmerruese.
“Amy ėshtė nė rregull. Ajo po pėrparon, mirėpo duhet tė qėndrojė nė rehabilitim pėr njė kohė mė tė gjatė.”


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Winehouse i kthehet sėrish spitalit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: