Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Puthja lezbike e Paris Hiltonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Puthja lezbike e Paris Hiltonit   2/2/2008, 13:11

Se Paris Hilton ėshtė ai ujku i moēėm qė nuk ndėrron dot zanat, kėtė e ka vėrtetuar edhe njė dėshmitar i cili e ka parė Hiltonin duke u puthur me Elisha Cuthbert, tė martėn mbrėma, nė klubin Tenjuin, nė New York.
Paris dhe Elisha, tė cilat kishin luajtur sė bashku nė filmin “House of Wax”, kishin arritur veēas nė klub, ndėrsa shumė shpejtė kishin nisur “lojėn” e puthjes mes vete.
Ato ishin duke pirė dhe vallėzuar dhe papritur nisėn tė puthen”, tha njė i pranishėm.
Duket qė Paris vazhdon t’i ketė tė hapura tė gjitha opsionet pėrkundėr premtimeve se, gjatė qėndrimit nė burg, ka ndryshuar shumė nė personalitetin e saj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Puthja lezbike e Paris Hiltonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: