Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kidman, e lumtur se shtatzėnia ia rrit gjoksin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kidman, e lumtur se shtatzėnia ia rrit gjoksin   2/2/2008, 13:10

Nicole Kidman ėshtė e kėnaqur dyfish me shtatzėninė e saj tė parė. Pėrveēse pret njė fėmijė me burrin e saj, Keith Urban, lumturia e saj shtohet me rritjen e gjinjve, gjė qė aktorja e ka pasur obsesion gjithmonė.
Ylli i filmit “Moulin Rouge” ka qenė pėrherė e pakėnaqur edhe me peshėn e saj tė pakėt dhe tani ėshtė e lumtur qė, mė nė fund, po fiton nė peshė, e veēmas nė rritjen e gjoksit tė saj.
“Tė qenit shtatzėnė mė bėn qė tė kem gjinj mė tė mėdhenj. Ėshtė njėra nga shumė gjėrat e mira qė pres tė mė ndodhin”, ka thėnė Kidman.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kidman, e lumtur se shtatzėnia ia rrit gjoksin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: