Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Soni Malaj si kurrė mė parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Soni Malaj si kurrė mė parė   2/2/2008, 13:07

Kėngėtarja e njohur Soni Malaj, aktualisht po punon pėr njė videoklip tė ri, i cili pritet tė jetė diēka tepėr speciale. Njė zhanėr i palėvruar kurrė mė parė nga Soni, qė edhe kėtė herė do tė realizohet nė studiot mė tė mira muzikore nė Maqedoni.
Ka provuar baladėn, muzikėn pop e sė fundi me "Zigzag" tentoi edhe nė ritmet R/B, duke bashkėpunuar me reperin e suksesshėm Big Basta.
Ndėrsa hiti i fundit mendohet tė jetė diēka tepėr e veēantė, plot ritėm e melodi, e shoqėruar edhe me njė videoklip tė realizuar. Gjithė kėtė e zgjodhi vetė Soni, pėr tė ardhur ndryshe tek audienca dhe fansat e kudondodhur.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Soni Malaj si kurrė mė parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: