Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruise - ngasėsi i parė i motorit tė ri tė Ducatit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cruise - ngasėsi i parė i motorit tė ri tė Ducatit   2/2/2008, 13:06

Ylli i Hollywoodit, Tom Cruise, do tė jetė njeriu i parė qė do tė ngasė motorin mė tė ri tė Ducatit.
Modeli Desmosedici RR kushton 72 500 dollarė, ndėrsa ēelėsat e parė do t’i jepen yllit tė filmit “Mission Impossible” gjatė kėsaj jave. Modele tė tilla tė motorėve janė prodhuar vetėm 1500 nė dy ngjyra, tė kuq dhe tė bardhė.
“Jemi tė kėnaqur qė produktin e parė nė SHBA do t’ia japim Tom Cruiset, i cili ėshtė i njohur si adhurues i Ducatit”, ka thėnė zėdhėnėsi i kompanisė, Michael Locks. Motori i ri ka shpejtėsinė maksimale 322 km nė orė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cruise - ngasėsi i parė i motorit tė ri tė Ducatit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: