Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna – kėngėtarja qė fiton mė sė shumti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna – kėngėtarja qė fiton mė sė shumti   2/2/2008, 13:05

Madonna ka kryesuar nė listėn e re tė yjeve femra tė muzikės, qė fitojnė mė sė shumti, duke i mposhtur konkurrentet Barbra Streisand dhe Celine Dion.
Gjatė periudhės qershor 2006 dhe korrik 2007, 49-vjeēarja Madonna ka shtuar nė llogarinė e saj bankare hiē mė pak se 72 milionė dollarė. Streisand renditet e dyta me 60 milionė dollarė, derisa Dion ėshtė e treta me 45 milionė.
Top 10 kėngėtaret qė kanė fituar mė shumė janė:
1. Madonna - 72 milionė dollarė
2. Barbra Streisand - 60 milionė dollarė
3. Celine Dion - 45 milionė dollarė
4. Shakira - 38 milionė dollarė
5. Beyonc? - 27 milionė dollarė
6. Gwen Stefani - 26 milionė dollarė
7. Christina Aguilera - 20 milionė dollarė
8. Faith Hill - 19 milionė dollarė
9. Dixie Chicks - 18 milionė dollarė
10. Mariah Carey - 13 milionė dollarė


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Madonna – kėngėtarja qė fiton mė sė shumti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: