Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?   2/2/2008, 13:04

Victoria Beckham ka pozuar lakuriq pėr njė bluzė tė dizajnerit Marc Jacobs si pjesė e fushatės pėr tė vetėdijesimin e njerėzve pėr kancerin e lėkurės.
Nė bluzėn pa mėngė, Posh duket krejtėsisht lakuriq duke mbuluar me duar pjesėt intime tė saj dhe mė njė titull tė vendosur “nė mėnyrė strategjike”.
“Prej se jemi vendosur nė Kaliforni, e kam kuptuar sa e rėndėsishme ėshtė qė tė mbroj lėkurėn time dhe tre djemtė e mi nga dielli. Kanceri i lėkurės ėshtė njė problem i madh, dhe vėrtetė dėshiroja tė ndihmoj nė ngritjen e vėmendjes ndaj tij, duke marrė pjesė nė iniciativėn e Marcut”, ka thėnė Victoria.
Bluzat janė tė nėnshkruara nga Posh dhe do tė jenė nė shitje nga dyqanet e Marc Jacobs prej javės sė ardhshme.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
A e doni Victoria Beckhamin tė zhveshur nė gjoks?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: