Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Big Mama nuk perdor droge

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Big Mama nuk perdor droge   1/2/2008, 16:24

Nė njė gazetė tė pėrditshme shqiptare po qarkullon njė foto e kėngėtares maqedonase Big Mama, ku ajo sė bashku me njė mikun e saj janė kapur nė njė moment qė tė lė pėrshtypjen se ata po marrin kokainė.

Qė kėngėtarja ėshtė njė nga ato vajzat e thekura pas jetės sė natės, kėtė nuk e kemi vėnė kurrė nė dyshim, aq sa shpesh nga konsumi i tepėrt i alkoolit ajo bėn gjeste aspak tė hijshme, por deri tek droga jo.Edhe vetė Bigu ėshtė shprehur e habitur nga ky pėrfundim i medias sė kėtushme, duke shtuar se ai moment i fi ksuar nga fotografėt nuk ka lidhje me drogėn, “pasi unė nuk pėrdor kurrė drogė”, ka pėrfunduar ajo.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Big Mama nuk perdor droge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: