Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore   1/2/2008, 16:22

Ylli i serialit "Desperate Housewives", Eva Longoria Parker, shpreson tė ndjekė hapat e mikeshės sė saj Victoria Beckham dhe tė fillojė karrierė muzikore.
Por aktorja 32-vjeēare, e cila ndoqi koncertin e Victorias me grupin Spice Girls nė Manchester (Angli) gjatė javės sė kaluar, nuk i vlerėson edhe aq aftėsitė e saja tė kėndimit.
“Kam kėnduar shumė mė herėt se sa tė aktroja, por kurrė nuk do tė mund tė bėhem Madonna”, ka thėnė aktorja, e cila ėshtė e martuar me basketbollistin Tony Parker.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Longoria dėshiron tė fillojė karrierė muzikore
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: