Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės   1/2/2008, 16:21

Babai i Linday Lohan, Michael, ka filluar njė fushatė pėr tė gjetur njė njeri tė veēantė: personin i cili i ka shitur drogė vajzės sė tij.
Michael Lohan ka folur hapur pėr personin, pėr tė cilin thotė se ėshtė ish-shitėsi i drogės sė vajzės sė tij, pasi qė e publikoi lajmin nė disa gazeta dhe magazina.
47-vjeēari, i cili vitin e kaluar i dha fund dėnimit me burg pėr shkak tė mosrespektimit tė lirimit me kusht, ėshtė mjaft i ashpėr. “E kam kėrkuar personin i cili i ka shitur drogė vajzės time dhe tė rinjve tė tjerė. Njė ditė do ta zbuloj”, ka thėnė ai.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Babi i Lohan nė kėrkim tė shitėsit tė drogės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: