Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri   1/2/2008, 16:20

Kėngėtari i muzikės hip-hop Sean 'Diddy' Combs, pranon se do tė ishte "i ēmendur" po tė mendonte ta ndryshojė emrin pėrsėri.
Reperi 38 vjeēar qė nga viti 1988 e kishte ndėrruar pesė herė emrin e tij skenik. Javėn e kaluar ishte i shtyrė qė tė kundėrshtonte zėrat se kishte pėrgatitur ‘tė adoptojė’ njė emėr tė ri pėr vetveten.
Combs, i cili ėshtė i njohur po ashtu si Puff Daddy, Puff, Puffy, P. Diddy dhe sė fundmi si Diddy, thuhej qė dėshiron ta ndryshojė emrin e tij profesional nė Sean John.Mirėpo ylli i repit ėshtė i vendosur se nuk dėshiron ta kalojė tė njėjtin proces pėrsėri.
“Emri im legal ėshtė Sean Combs, por njerėzit mė thirrin Puffy, ose Diddy ose P. Diddy. Nėse e ndėrroj pėrsėri emrin tim, tė gjithė mund tė mė merrni si tė ēmendur. Por un nuk jam i ēmendur, kėshtu qė nuk do ta ndėrroj emrin”, ka thėnė reperi.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Diddy: Do tė isha i ēmendur po ta ndryshoja emrin pėrsėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: