Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy Winehouse shkon ne Rehabilitim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Amy Winehouse shkon ne Rehabilitim   1/2/2008, 16:19

Kengetarja angleze me ne fund shtrohet ne kliniken e rehabilitimit. Periudhes se veshtire duket se po i vjen fundi. Winehouse duhet te ishte te shtunen me 26 Janar, ne France per cmimet NRJ, por ka anulluar pjesmarrjen e saj.
Shtrimin ne spital e ka dhene Universal Music Group, shtepia diskografike e Amy-t. Komunikata per shtyp thote:

"Amy ka vendosur te shtrohet pas nje sere mbledhjesh me ne, menaxherin e saj, familjen dhe mjeket. Ka kuptuar se duhet trajtim mjekesor profesional, dhe vullnet i madh per te fituar betejen e saj kunder varjes nga droga. Ajo duhet te jete ne forme te shkelqyer ne Grammy Awards. Me kete veprim, ajo gezon respektin e te gjitheve, perfshi fansave te saj"
Shpresojme qe ta marre veten shpejt, dhe te qendroje aty deri ne fund. Nese e mbani mend, nuk eshte hera e pare qe Winehouse shtrohet ne nje qender disintosikimi. Heren e pare ajo nuk arriti te rezistonte as 4 dite.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Amy Winehouse shkon ne Rehabilitim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: