Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blero kopjon Puff Daddy-n

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blero kopjon Puff Daddy-n   1/2/2008, 16:16

Ka vendosur tė ndjekė rrugėn e suksesitduke kopjuar njė video nga Puff Daddy.
Ndoshta suksesi i madh i kėngėtarit ka bėrė qė Blero tė bjerė pre e njė kopjimi, por kėsaj here tė klipit. Pas njė zhurme tė madhe nė media, Blero rikthehet me dy videoklipe. Sapo ka lanēuar videoklipin e kėngės “Crazy”, njė bashkėpunim me kėngėtaren Leonora Poloska. Duke parė klipin, ajo ēka tė bie nė sy ėshtė ngjashmėria e madhe qė ka me videoklipin e Puff Daddy-t nė bashkėpunim me Nicole. Skenat e videos janė identike, duke provuar edhe njėherė qė ne shqiptarėt ngelemi kopjacė tė pandreqshėm dhe pėr mė tepėr, duke mos sjellė kurrė njė prodhim origjinal “Made in Albania”. Tashmė kjo histori e marrjes sė ideve nga bota duket se ėshtė kthyer nė modė.

Marre nga Korrieri


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Blero kopjon Puff Daddy-n
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: