Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton Gruaja E Vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton Gruaja E Vitit   1/2/2008, 16:14

Paris Hilton do tė shkojė nė universitetin e Harvard-it por diploma edhe kėsaj here duhet tė presė.

Trashėgimtarja multimilionere do tė vizitojė ateneon e Massachusets pėr tė marrė titullim “Gruaja e vitit”, ēmim i dhėnė nga “Harvard Lampon”, revista sarkastike e universitetit. Shumė e lumtur qė sėrisht do tė gjendet pėrpara njė audience, Hilton bie mė shumė nė sy pėr prezencėn e saj festat njujorkeze sesa pėr aftėsitė artistike. Nė kėtė mėnyrė shpreson tė tėrheqė vėmendjen e mediave pėr fi lmin e saj, komedinė “The hottie & the nottie” i cili del nėpėr kinema nė 8 janar fi ks dy ditė pas dhėnies sė ēmimit. Ēfarw koinēidence!!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris Hilton Gruaja E Vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: