Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vdekja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vdekja   30/1/2008, 02:14

A e mendoni najher vdekjen, & a tutni nga ky mendim ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   30/1/2008, 20:14

Po shpesh her mendoj per kete gje edhe nuk eshte diqka Per te Trembur , siq kane Vdekur te paret tane ashtu edhe ne do vdesim.
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   3/2/2008, 22:51

Ok AdmiraL flm per mendimin tuaj.. Hahaha

Sepse edi qe kan vdek edhe krejt qka kan jet do vdes.. ama veq deshta me dit qka mendoni per ket .. mos ja nis me filozofu ti ktu meniher..

Hahhahahahahahahah (K)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   15/3/2008, 14:41

Shume e tmershme esht vdekja valla un as nuk du ta kujtoj grrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   16/3/2008, 04:11

qitash eshte koha per me kujtu .. se ma von eshte keq .. dmth nese je besimtar Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   17/3/2008, 14:44

nuck BoraBardh tash jom i ri edhe kom per qa me mendu e kur me u plak ather do kem koh me mendu per vdekjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   17/3/2008, 22:42

Proff .. jo se pou me keqkupton .. hahahahaha spo mendon ashtu .. po thom qe duhet me dit edhe tash si je i ri se qysh me vepru .. per tja ber veti vendin per me vone .
Edhe e dyta .. nuk dmth kurgjo ajo i ri i vjeter per me mendu per vdekjen .. se vjdekja vjen pa prit si i ri si i vjeter ..kapiiishh !YO!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   18/3/2008, 15:08

Ajo esht normale qi so me rensi a je i ri ose je i vjeter kur behet fjal per vdekejn ,mirpo ne jetojm ne shtet qe nuk osht shtet musliman dhe e kemi shum veshtir me e mbajt fen siq shkrun ne K'uran per me e ba vendin atje duhet me kon i mir me zemer te bardh besoj se mjafton per me zon nje vend te mir mbas vdekjes Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   18/3/2008, 19:26

eh ashtu pra me ke kuptu.. se qata mendova un .. qe me kan njeri i mire eshte mas me rendesii.. ajt bre allahile se menxi u kuptum Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   19/3/2008, 16:52

Hahaha kryesorja u kuptum Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vdekja   24/11/2008, 21:29

po edhe tutna valla hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   26/11/2008, 17:06

Vdekja eshte nje gje e ftoht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Vdekja   3/12/2008, 01:05

Un per veti hiq nuk tutna, se edi qe kame shku me ni ven te mire Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vdekja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vdekja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Bota Shpirtėrore :: Mėsime nga Kurani-
Kėrce tek: